drukuj

"Taka mała tajemnica", czyli tatuaże w miejscach intymnych

Kategorie: Tagi:
Coraz więcej dziewczyn decyduje się na tatuaż

Fot. Monikka

Tatuaże przyciągają i prowokują. Jeśli ktoś zdecyduje się na charakterystyczny wzór, to często sięga po kolejne w coraz to bardziej intymnych miejscach

W Białymstoku coraz bardziej wzrasta zainteresowanie tatuażami. Tego typu znaki popularne są głównie wśród młodzieży, ale dorośli także chętnie z nich korzystają.

 

- Zainteresowanie jest ogromne, szczególnie latem, kiedy więcej ciała odkrywamy niż zakrywamy - mówi Wojciech Łubiński z salonu tatuaży mieszczącego się w Rzemieślniku.

 

Na rynku istnieje szeroka i bogata oferta wzorów tatuaży. Jednak nie wszyscy inspirują się panującymi trendami (zwłaszcza gwiazdkami). W dużej mierze pomysł na wzór zależy od osobowości i cech charakteru danej osoby.

 

Kokardki, imiona, daty

 

- Bardzo lubię kokardki, dlatego zdecydowałam się na taki wzór - mówi Sara, uczennica Technikum Fryzjerskiego. Jej koleżance, Oli podobają się gwiazdki i intensywne kolory.

 

- Klienci najczęściej wybierają chińskie wzory, imiona (zwykle swoich dzieci) - wylicza pan Wojciech. Raz zdarzyła mi się osoba, która chciała wytatuować sobie datę śmierci bliskiej osoby - dodaje.

 

- Ludzie często decydują się na łacińskie sentencje - mówi Zosia, posiadająca Certyfikat Studia Yakuza w Warszawie  - Ostatnio popularny staje się bardzo biały barwnik, który świeci w promieniach ultrafioletowych. Szczególnie interesująco i ładnie prezentuje się taki tatuaż u osób opalonych - dodaje.

 

Okazuje się, że wybór miejsca na tatuaż ma ogromne znaczenie. Niektórzy pragną "pochwalić się" świetnym wzorem umieszczając go na rękach, karku czy lędźwiach. Jednak zdecydowana większość tatuuje swoje ciało tylko "dla siebie".
- Ludzie robią tatuaże dosłownie wszędzie (nawet w miejscach intymnych). Standardowo to ramię, łopatka, plecy - mówi pan Wojciech.

 

Tatuują całe ciało

 

- Mam 6 tatuaży: na palcu, na nodze (pumę), na plecach (motyl), na karku (nutkę z gwiazdkami) i dwa w intymnych miejscach (imiona) - wylicza Sandra, uczennica Technikum Fryzjerskiego.

 

- Zdecydowałam się na miejsca intymne w celu utrwalenia ważnego momentu. Poza tym znam mnóstwo osób, które decydują się na intymne tatuaże. Twierdzą, że to taka mała tajemnica dostępna tylko dla wybranych - dodaje.

 

Na tatuaże decyduje się więcej kobiet niż mężczyzn. Być może wynika to z tego, iż kobiety są bardziej odporne na ból.

 

- Kobieta robiąc tatuaż nic nie powie o bólu, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy nie są już tak wytrwali podczas zabiegu - mówi Zosia.

 

Studentki Wyższej Szkoły Kosmetologii w Białymstoku  zapewniają, iż tatuaże nie są szkodliwe. Jednak warto pamiętać, że najważniejszy jest okres od dwóch tygodni do miesiąca potrzebny do całkowitego zagojenia się rany. Później bardzo dużo zależy od sposobu pielęgnacji.

 

Zdjęcia

  • Coraz więcej dziewczyn decyduje się na tatuaż
  • Tatuaż
  • Tatuaż który jest imieniem dziecka
  • Tatuaż
  • Tatuaż
  • Tatuaż
Monikka
Autor:Monikka

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Patrycja
Patrycja czw., 2009-10-08 18:42

coś dla miłośników tatuażu

http://www.joemonster.org/art/11019/Strelok_mistrz_tatuazu_z_Kurska

Mistrz barwienia skóry :)) Coś z rosyjskim poczuciem humoru.

Patrycja.
irreligion
irreligion pt., 2009-10-09 08:47

A potem trzeba takie coś do

A potem trzeba takie coś do końca życia ukrywac przed światem. Co do tatuaży to niektóre wyglądają bardzo atrakcyjnie zwłaszcza te na lędźwiach. Z tego co widzę to przestały się już kojarzyć z więzieniem ja było dawniej

suburban
suburban wt., 2009-10-13 12:29

Średnie te malunki. Jak już

Średnie te malunki. Jak już ktoś decyduje się na tatuaż to niech sobie wybierze coś naprawdę fajnego a nie wyświechtane szablony. Z tego co słyszałem to na oku i języku też sobie ludzie robią. Strach pomyśleć na czym jeszcze...