drukuj

Białostocki Poligon Kabaretowy - napisz skecz, który rozbawi całe miasto!

Białostocki Poligon Kabaretowy

Fot. redakcja

To pierwsza tego typu kabaretowa inicjatywa w naszym mieście. Teraz także ty możesz być autorem skeczu, który wykonają znani kabareciarze

Portal MM Białystok zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niecodziennym przedsięwzięciu przygotowanym przez Piotra Mozart Mocarskiego (Kabaret Mocarski) i Grzegorza Pilata z Kabaretu Idea.

 

Białostocki Poligon Kabaretowy daje niepowtarzalną szansę wszystkim autorom skeczy i młodym kabaretom, które chcą pokazać się publiczności. Jeśli napisałeś ciekawy skecz lub masz na niego pomysł, to pozwól zrealizować go poligonowym kabaretom. Autorzy najciekawszych z nich oczywiście otrzymają darmowe zaproszenie na imprezę. Najlepszy tekst zostanie opublikowany także w lokalnej gazecie.

Skecze i piosenki w wykonaniu Kabaretu Bajeczka, Idea, Mocarski i Numer Dwa to tylko niektóre z atrakcji czekających na publiczność podczas najbliższej imprezy. Dodatkowo będzie można obejrzeć skecze w składach mieszanych. Na każdym Poligonie będzie również Gość Specjalny.

Białostocki Poligon Kabaretowy jest otwarty na wszystkie, a w szczególności młode kabarety.  Wszyscy chętni wystąpić podczas Białostockiego Poligonu Kabaretowego prosimy o kontakt na adresem: poligonkabaretowy@op.pl Więcej informacji również na stronie poligonkabaretowy.republika.pl

 

Pierwsze strzelanie śmiechem na poligonie kabaretowym już 19 października o godzinie 19:00 w Klubie Gwint. Gościem specjalnym występu będzie Krzysztof Szubzda - aktor kabaretowy i satyryk.

Zdjęcia

  • Białostocki Poligon Kabaretowy
  • Spróbuj swoich sił i napisz kabaretowy skecz
Miejski informacyjny portal społecznościowy Białegostoku dla wszystkich mieszkańców i sympatyków grodu nad Białą :)
redakcja
Autor:redakcja

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
JoankaWa
JoankaWa pon., 2009-10-05 20:38

:)

Jak Wam się podoba plakat? Mnie bardzo.

JoankaWa
Marek Kołtok
Marek Kołtok pon., 2009-10-05 20:54

Jako jeden z niewielu jakie

Jako jeden z niewielu jakie możemy zobaczyć na słupach łączy w jedno formę i treść. Naprawę przypomina tabliczkę ostrzegawczą przed poligonem... no i ta czcionka:)

irreligion
irreligion śr., 2009-10-07 09:41

Może to nie skecz ale dowcip

Dusza trafia przed oblicze św. Piotra.
- Zawód?
- Lekarz.
- To wchodź wejściem dla dostawców